Zakończenie roku akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku 19 VI 2023

20.07.2023 Komunikaty

zakonczenie_roku_utw_19_vi_2023-1280.jpg

W dniu 19 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w kaplicy uniwersyteckiej na ulicy Bernardyńskiej 3. Na uroczystość przybyli licznie słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W uroczystej koncelebrze wzięli udział rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie Jego Magnificencja ks. prof. Robert Tyrała, dyrektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ks. prof. Jan Dziedzic oraz ks. dr Grzegorz Wąchol. Uroczysta Msza święta uzyskała piękną oprawę muzyczną dzięki Chórowi UTW, prowadzonemu przez panią Alicję Wolińską.

Pod koniec mszy św. zabrał głos dyrektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku ks. prof. Jan Dziedzic, który podziękował Jego Magnificencji Księdzu Rektorowi; ks. dr. Grzegorzowi Wącholowi i wszystkim zebranym za obecność oraz poprosił Księdza Rektora o wręczenie dyplomów studentom UTW.

Na zakończenie uroczystości dyrektor UTW zaprosił studentów do udziału w wykładach w nowym roku akademickim.