Wykłady zdalne na UTW w I semestrze 2021/2022

08.10.2021 Komunikaty
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Decyzją Rektora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ks. prof. dr hab. Roberta Tyrały, wszystkie wykłady na naszej uczelni, w tym wykłady na Uniwersytecie Trzeciego Wieku UPJPII, w I semestrze roku akademickiego 2021/2022 będą prowadzone w formie zdalnej.

Wykłady zdalne będą się odbywały od 18 października 2021 roku co tydzień, w poniedziałki, w godz. 15:00–16:30.

Do wykładów zdalnych niezbędne jest posiadanie:

• komputera z dostępem do Internetu,
  • poczty elektronicznej (adresu e-mail).

Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy otrzymają Państwo link z dostępem do wykładu, który będzie prowadzony za pośrednictwem platformy Microsoft Teams (tak jak w poprzednim roku akademickim 2020/2021).

Szczegółowy plan wykładów zdalnych na I semestr 2021/2022.

UWAGA!
Zajęcia z projektu „Aktywny senior z przyszłością!” oraz pozostałe zajęcia o charakterze kursowym lub warsztatowycm, odbywają się w formie stacjonarnej.