Uniwersytet Trzeciego Wieku wziął udział w akcji „Pomagajmy gigabajtami – 100 tabletów”

11.05.2023 Komunikaty

pomagajmy_gigabajtami__100_tabletow-1280.jpg

Miło nam ogłosić, że Uniwersytet Trzeciego Wieku UPJPII wziął udział w akcji „Pomagajmy gigabajtami – 100 tabletów” organizowanej przez Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej wraz z partnerem Orange Polska. Nasz Uniwersytet Trzeciego Wieku wraz z czterema innymi uniwersytetami został wybrany do otrzymania bezpłatnych 25 tabletów.

Organizator akcji uznał, że nasze pomysły na wykorzystanie urządzeń były najciekawsze i najbardziej skonkretyzowane. Był także pod wrażeniem zaangażowania UTW w akcje oraz pomysłów na wykorzystanie urządzeń. Dzięki akcji udało się zaopatrzyć aż pięć Uniwersytetów Trzeciego Wieku w tablety, które seniorom przybliżą poruszanie się w Internecie, poszerzą ich wiedzę w zakresie nowych technologii, aby mogli swobodniej i aktywniej poruszać się w otaczającym ich świecie.