Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku 30 X 2023

06.11.2023 Komunikaty

inauguracja_roku_akademickiego_utw_2023-24_30_x_2023-1280.jpg

W dniu 30 października 2023 r. odbyła się w kaplicy uniwersyteckiej na ulicy Bernardyńskiej 3 uroczysta inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku UPJPII. Na uroczystość przybyli licznie słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W uroczystej koncelebrze wzięli udział rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie Jego Magnificencja ks. prof. dr hab. Robert Tyrała, dyrektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ks. prof. dr hab. Jan Dziedzic oraz ks. dr Grzegorz Wąchol. Msza święta uzyskała piękną oprawę muzyczną dzięki Chórowi UTW, prowadzonemu przez panią Alicję Wolińską.

Pod koniec mszy św. zabrał głos dyrektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku ks. prof. Jan Dziedzic, który podziękował Jego Magnificencji Księdzu Rektorowi; ks. dr. Grzegorzowi Wącholowi i wszystkim zebranym za obecność oraz poprosił Księdza Rektora o wręczenie indeksów słuchaczom, którzy w obecnym roku akademickim rozpoczęli studia na UTW.

Wszystkim studentom Uniwersytetu Trzeciego Wieku życzymy udanego roku akademickiego.