Droga krzyżowa Uniwersytetu Trzeciego Wieku 21 III 2024

26.03.2024 Komunikaty

droga_krzyzowa_uniwersytetu_trzeciego_wieku_upjpii_21_iii_2024-1280.jpg

Drogę krzyżową rozpoczęła procesja, w której uczestniczyli studenci niosący krzyż i świece oraz słuchacze, którzy czytali poszczególne stacje drogi krzyżowej. Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, prowadzony przez panią mgr Alicję Wolińską, towarzyszył uczestnikom poprzez śpiew pieśni podczas procesji. W czasie uroczystości jej uczestnicy modlili się za swoich bliskich, naszą Ojczyznę, świat i siebie samych. Procesję zamykał ks. prof. dr hab. Jan Dziedzic.

Na zakończenie drogi krzyżowej ks. prof. dr hab. Jan Dziedzic podsumował rozważania, dziękując obecnym za przybycie. Nabożeństwo zakończyła modlitwa w intencji papieża i naszej uczelni. Finalnym akcentem nabożeństwa był koncert pieśni w wykonaniu Chóru UTW.